Narodowe Czytanie "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna po raz czwarty uczestniczy艂a w akcji wsp贸lnego czytania. W tym roku Narodowe Czytanie zorganizowa艂a we wsp贸艂pracy z I Liceum Og贸lnokszta艂c膮cym im Bojownik贸w o Polsko艣膰 Mazur w Piszu. Fragmenty powie艣ci "Quo vadis" czytali mieszka艅cy Pisza w Parku Miejskim nad Pis膮. W przerwach pomi臋dzy kolejnymi fragmentami przybli偶ono posta膰 polskiego noblisty. Imprezie towarzyszy艂a wystawa po艣wi臋cona 偶yciu i tw贸rczo艣ci H. Sienkiewicza oraz wystawa r贸偶nych wyda艅 "Quo vadis". Na koniec bibliotekarze przygotowali kr贸tki quiz i s艂odki pocz臋stunek. O muzyczn膮 opraw臋 wydarzenia zadbali uczniowie i absolwenci I Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego w Piszu.

Wszyscy, kt贸rzy przynie艣li sw贸j egzemplarz ksi膮偶ki otrzymali pami膮tkowy stempel.