Andrzejkowe czary

W ostatnich dniach listopada w Bibliotece czas up艂ywa艂 magicznie. Troch臋 dla zabawy, a troch臋 na serio pr贸bowali艣my z czytelnikami spojrze膰 w nasz膮 przysz艂o艣膰.

Doro艣li rozmawiali o czarach dawnych i wsp贸艂czesnych. Dzieci spotka艂y profesjonalne czarownice nie-z艂o艣nice: Ka艣k臋 i Ba艣k臋 z Teatru Narwal. Podczas zabawy uczestniczy艂y w kursie czarowania i wr贸偶enia. Pr贸bowa艂y tak偶e pyszno艣ci czarownic 鈥 magicznej mikstury, pozna艂y tak偶e tajemnice Ka艣ki i Ba艣ki, kt贸re podbi艂y ich serca.

Natomiast w dniu Andrzejek odby艂 si臋 zlot najm艂odszych wr贸偶ek i czarownic. By艂 to wyj膮tkowy dzie艅 z wr贸偶bami i czarami. Zagl膮dali艣my do ksi膮g magicznych i uczyli艣my si臋 kodeksu dobrej czarownicy. Odbywa艂y si臋 konkursy dla najlepszych czarownic. Na zako艅czenie zabawy wszyscy nasi go艣cie znikali pod zielonym magicznym p艂aszczem i opuszczali bibliotek臋 w doskona艂ych humorach.