Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu nawiązała współpracę z firmą Lerni, dzięki której uzyskała bezpłatny dostęp do 5  kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.
 
W celu uzyskania dostępu do kursów należy zgłosić się do Czytelni dla Dorosłych MGBP w Piszu- tel.: 87423 27 97 w 16, e-mail: czytelnia@biblioteka.pisz.pl. Przyszły uczestnik kursu powinien mieć aktywną kartę biblioteczną oraz posiadać adres e-mail.
 
Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.
 
Biblioteka otrzymała bezpłatny dostęp do 60% zawartości platformy do 31 października 2017 roku. Z kursów można korzystać na dowolnej liczbie komputerów i urządzeń mobilnych (tabletów czy smartfonów) - użytkownicy mogą więc uczyć się samodzielnie, w grupach zarówno w bibliotece, jak i w domu.
 
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach.
 

 
Copyright 2017 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu.