kampania plakat Miło nam poinformować, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zakwalifikowała się do programu "Mała Książka - Wielki Człowiek. Trzylatki!" skierowanego do trzyletnich czytelników biblioteki, a organizowanego przez Instytut Książki.
Zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w akcji. Uczestnictwo w niej jest całkowicie bezpłatne. Dzieci objęte programem po odwiedzeniu biblioteki otrzymają Wyprawkę czytelniczą , czyli: książkę, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika. Naklejkę na Kartę dziecko otrzyma każdorazowo, gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy przynajmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego. Na każdego Małego Czytelnika, który zbierze 10 naklejek, czeka imienny Dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Postaramy się by wręczanie dyplomów było dla dzieci wydarzeniem miłym i ważnym równocześnie oraz podkreślającym wagę czytania i korzyści płynące z nawyków czytelniczych nabywanych od najmłodszych lat.
Serdecznie zapraszamy do udziału!