Teatr przy stoliku
Teatr przy stoliku, czyli teatr bez dekoracji, kostiumów i sytuacji scenicznych, ale za to z pełną aktorską obsadą, po raz kolejny zagościł w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu. Nad spektaklem, jak zawsze czuwała Pani  Elżbieta Lenkiewicz, pod której okiem, w ciągu 20 lat, aktorzy przeczytali przy stoliku około 200 sztuk, dramaturgów z całego świata.
6 listopada odbyło się czytanie sztuki Antoniny Bracanti: "Wolę nie" w interpretacji olsztyńskich aktorek - Joanny Fertacz i Małgorzaty Rydzyńskiej. Jest to opowieść o trudnych relacjach między matką i córką. Rozmowy i problemy rodzinne, których doświadczyły - stworzyły szansę na odbudowanie relacji rodzinnych i refleksję.
Publiczność jak zwykle nie zawiodła. Serdecznie dziękujemy naszym czytelnikom za tak liczne przybycie na spektakl. Jest nam bardzo miło, że Teatr przy stoliku cieszy się dużym zainteresowaniem.

facebook 150x156

BIP 150x156