Wypożycz książkę bez wychodzenia z domu!

i buk banner

Dzięki naszej bibliotece masz dostęp online do wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych w języku polskim, które znajdują się na platformie IBUK Libra.
Przyjemność czytania:

• przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
  • na komputerze, laptopie czy tablecie
  • gdzie tylko zechcesz: dom, praca, biblioteka – wszędzie, gdzie masz Internet

W czytelni online możesz:

• skorzystać z szybkiego podglądu pełnych tekstów lub stworzyć własną półkę z książkami
  • dodawać zakładki
  • robić własne notatki bezpośrednio w książce
  • wyszukiwać słowa i frazy
  • tagować ważne fragmenty i zaznaczać kolorami
  • sprawdzać znaczenia wyrazów w słownikach i encyklopediach PWN

W roku 2018 umożliwiamy Czytelnikom dostęp do nowej listy tytułów w ramach Warmińsko-Mazurskiego Zasobu Bibliotecznego. Użytkownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu mają zapewniony dostęp do 760 publikacji wykupionych i 884 darmowych. Indywidualny KOD/PIN dostępu do IBUK LIBRA ważny jest od 01.02.2018 do 31.01.2019 roku.

Jak dodać nowy kod PIN - instrukacja poniżej:

pdf2 30x32
Zasady korzystania:
dostęp do platformy IBUK możliwy jest na dwa sposoby:

• dostęp do publikacji na komputerach w sieci bibliotecznej – bez konieczności logowania się i aktywacji kodu dostępu
  • dostęp do publikacji spoza sieci biblioteki na własnych urządzeniach - dostęp jest możliwy po zarejestrowaniu i zalogowaniu do serwisu i aktywacji kodu dostępu.
  • warunkiem korzystania z ibuków jest posiadanie karty bibliotecznej MGBP w Piszu, na podstawie której czytelnik otrzyma bezpłatny PIN/kod dostępu
  • kody wydawane są w Czytelni dla Dorosłych MGBP

Użytkownik odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła oraz kodu dostępu, udostępnienie danych osobom trzecim będzie skutkować zablokowaniem konta.

• Usługodawca nie odpowiada za udostępnienie przez Użytkownika swoich danych osobom trzecim.

W Bibliotece możesz umówić się na szkolenia dot. logowania się do systemu IBuk Libra oraz sposobu korzystania z książek elektronicznych. Tel. 87 423-27-97 w 16

Dołącz do IBUK Libra - rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN

i buk link1